12462. 413. Gelaufene Fernauktion Rahmen
3 000 HUF
0 HUF
4 db fa képkeret, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, belső méret: 44,2x19,5 és 54x22 cm között
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf