12459.
413. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
5 db fa képkeret, kopott, részben kissé sérült, belső méret: 38,3x33,7, 40,5x30,3, 38,5x27,6, 42,4x36, 36,5x28,8 cm