Rahmen

Zahl der Lose: 16

Olvashatatlan jelzéssel: Olasz táj, nyomat, számozott (360/600), üvegezett keretben, 5×22 cm, keret belső méret: 10×29 cm, kopásokkal
12456.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Üvegezett, dekoratív fakeret, hímzett-varrott virágcsokorral. Látható méret: 23,2x20,3 cm
12457.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Dekoratív szecesszós stílusú, üvegezett, kissé sérült fa keret, szecessziós allegorikus nyomattal, belső méret: 21,5×31 cm
12458.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,67
12,57
5 db fa képkeret, kopott, részben kissé sérült, belső méret: 38,3x33,7, 40,5x30,3, 38,5x27,6, 42,4x36, 36,5x28,8 cm
12459.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Üvegezett fa keret, modern, 2017 körüli A Százéves Nemzeti Színház nyomattal, 24x20 cm
12460.

Üvegezett fa keret, modern, 2017 körüli "A Százéves Nemzeti Színház" nyomattal, 24x20 cm

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
6 db üvegezett fa képkeret, kopásnyomokkal, angol városok részleteivel (London, Liverpool, Cambridge, stb.) nyomatként, belső méret: 19,5x28 cm
12461.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
4 db fa képkeret, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, belső méret: 44,2x19,5 és 54x22 cm között
12462.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Dekoratív, üvegezett fa keret, báró Mednyánszky László Mocsaras táj. c. festményének 1960 körüli ofszet nyomatával. Belső méret: 28,6×42,9 cm
12463.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
2 db szögletes és 3 db ovális dekoratív képkeret, klf. kisebb méretekben
12464.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
12465.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Julius Adam (1852 - 1913) - Macskacsalád festményéről készült nyomattal. 31x38cm
12466.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Üvegezett fa keret, 24x30cm
12467.

Üvegezett fa keret, 24x30cm

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF