30923.
413. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 600 HUF
~1960-1970. "Nógrádi szénbányák 1861 / Föld Alatti Bányamúzeum, Salgótarján" Br, ezüstpatinázott Br és aranyozott Br emlékérem (2db plombált, sérült ÁPV tokban) (42,5mm) T:1,1-