Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2365474
11455
413
Glass-objects
Dekoratív üveg váza, kézzel festett, jelzés nélkül (ismeretlen magyar üvegművész alkotása), apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
2583017
11456
413
Glass-objects
Ólomkristály váza és tálka, az egyik etikettel jelzett (Bohemia), m: 19,5 cm, d: 14 cm
2582129
11457
413
Glass-objects
2 db Bohemia üveg palack, formába öntött, anyagában színezett, m: 23 cm
2581765
11458
413
Glass-objects
Citromfacsaró + almareszelő, formába öntött üveg, apró csorbákkal, 15x15 cm, 20,5x10,5 cm 2578074
11459
413
Glass-objects
Rózsaszín likőrös üveg dugóval, anyagában színezett, kis csorbákkal, m: 26 cm 2577873
11460
413
Glass-objects
Portugál borosüveg-dugó kakas figurával, festett üveg, m: 11 cm
2577840
11461
413
Glass-objects
2 db régebbi gyógyszeres üveg dugóval, formába öntött, anyagában színezett, m: 16 cm, 19 cm
2577785
11462
413
Glass-objects
Nagyméretű vizes kancsó dugóval, kissé kopott, m: 35 cm 2577222
11463
413
Glass-objects
Muránói üveg gyertyatartó/asztali dísz, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, 20,5x7,5x13 cm 2576680
11464
413
Glass-objects
Lipper Schütze katonát formázó német borókapálinkás palack. Formába öntött üveg, festett, kopásokkal, m: 24 cm
2576538
11465
413
Glass-objects
Sellő formájú palack, formába öntött üveg, jelzett, 0,5 l, m: 30 cm 2574897
11466
413
Glass-objects
2 db német söröskorsó, formába öntött üveg, 0,2 l, m: 12 cm, 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF