Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574903
11467
413
Glass-objects
Spaten München ón fedeles söröskorsó, formába öntött üveg, 0,5 l, m: 20 cm 2574747
11468
413
Glass-objects
Zománcfestett szakítottüveg kancsó, kopott, m:29cm 2574746
11469
413
Glass-objects
Art Deco likőrős übeg, apró lepattanások, m:18 cm 2574744
11470
413
Glass-objects
Antik szakított üveg váza, kék, kopott, m:16,5cm 2575289
11471
413
3800
Glass-objects
Lengyel ólomkristály váza, dúsan csiszolt, hibátlan, etikettel jelzett, m:24cm
2575707
11472
413
Glass-objects
Muránói asztali kitámasztós tükör, jelzés nélkül, kopott, 13x15cm 2575855
11473
413
3800
Glass-objects
Régi New York feliratú csatosüveg, korának megfelelő állapotban, m:24cm
2576043
11474
413
Glass-objects
Retró NDK-s üveg hőálló teáskanna, jelzés nélkül, hibátlan, m:12,5cm 2576060
11475
413
Glass-objects
3db üveg váza, irizáló kék üvegváza m:16cm, hibátlan, WMF Ikora Karl Wiedermann tervezte váza 1930 körül, sérült peremmel, m:20cm, muránói ezüsttel festett váza, kopásnyomokkal, m:10cm 2576962
11476
413
Glass-objects
Üveg gyümölcskínáló, műanyag rátétekkel, kopott, apró sérülésekkel m:15 d:28cm
2576963
11477
413
Glass-objects
Üveg gyertyatartó, fém rátétekkel, kopott, apró sérülésekkel m:22 d:14cm
2576976
11478
413
Glass-objects
Nachtmann német csiszolt kristály pezsgőspohár, 4db, szívecske mintával, etikettel jelzett, hibátlan, m:23,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF