11073. 413. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 600 HUF
51
0 HUF
Alfredo Sosabravo (1930-): Havannai Gitár Fesztivál, 1982, mázas kerámia, alján jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert