11410. 413. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF 3,18 EUR, 3,43 USD
0 HUF
2 db porcelán edényke, részben jelzett, Hollóháza, alumínium tálcán (7,5x11cm) kopott
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert