2db porcelán ékszerdoboz, matricás, kopott, jelzett, m:4-5cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/2db-porcelan-ekszerdoboz-matricas-kopott-jelzett-m4-5cm~II2582112
2582112
11335
413
Beschreibung: 2db porcelán ékszerdoboz, matricás, kopott, jelzett, m:4-5cm
: nagy_andras