11289. 413. Gelaufene Fernauktion Porzellan
11 000 HUF
0 HUF
Fischer Ignác korsó, kézzel festett aranyozott porcelánfajansz, fragmentum, ragasztott repedt, kopott, mázalatti kékkel jelzett, m:19cm, d:24cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras