Kahla Pirna porcelán tálka címeres. Kézzel festett. jelzett, kopásokka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kahla-Pirna-porcelan-talka-cimeres-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-10x7-cm~II2482255
2482255
11409
413
Rufpreis:
800 HUF 2,12 EUR , 2,29 USD
Beschreibung: Kahla Pirna porcelán tálka címeres. Kézzel festett. jelzett, kopásokkal 10x7 cm
: karap_norbert