11353. 413. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Német rokokójelenetes mokkás készlet, matricás porcelán, 24 karátos arannyal futtatott, jelzett, gyári mázhibákkal, kopásnyomokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm