11297. 413. Gelaufene Fernauktion Porzellan
15 000 HUF 40,54 EUR, 44,12 USD
0 HUF
Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras