11196. 413. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Zsolnay fűszertartó, salátás tál (hajszál mázrepedés), sültestál, matricás, jelzett, kopásokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm