11202. 413. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
22
0 HUF
Zsolnay páros galamb, (tervezte: Sinkó András (1901-1976)), kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. m: 11 cm