1899 (Vorläufer) Régimódi sokan tudják... Magyar folklór művészlap. Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Ansichtskarten/Folklore~1500058/1899-Vorlaufer-Regimodi-sokan-tudjak-Magyar-folklor-muveszlap-Szenasy-es-Reimann-No~II2587721
2587721
23065
414
3200
Folklore
Ansichtskarten
Rufpreis:
3 200 HUF 8,65 EUR , 9,41 USD
Beschreibung: 1899 (Vorläufer) Régimódi sokan tudják... Magyar folklór művészlap. Szénásy és Reimann No. 431. / Hungarian folklore art postcard (kopott sarkak / worn corners)
Materialzeichen:
T3
: ra