Königreich Ungarn Zahl der Lose: 2479
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2588813
21660
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1943 Érsekújvár, Nové Zámky; Szentháromság szobor, Plébániatemplom, Kórház, Farkas palota, Zúgó, Nyitra-parti rész / Holy Trinity statue, parish church, hospital, palace, dam, Nitra riverside (EK) 2588831
21661
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1940 Érsekújvár, Nové Zámky; Széchenyi utca, benzinkút, üzletek, templom. Jaksics Ferenc kiadása / street view, petrol pump, gas station, shops, church (EB)
2588806
21662
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Érsekújvár, Nové Zámky; Leventeotthon, Pázmány Péter gimnázium, Arany Oroszlán szálloda, Római katolikus polgári fiúiskola / grammar school, hotel, Catholic boys' school (kopott sarkak / worn corners)
2587146
21663
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1937 Érsekújvár, Nové Zámky; Ciast nám. Slobody / Szabadság téri részlet, templom / square, church (EK) 2587149
21664
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1947 Érsekújvár, Nové Zámky; Fő tér, templom, bank / main square, church, bank (EK)
2587257
21665
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
Érsekújvár, Nové Zámky; Széchenyi utca, automobil / street view, automobile (vágott / cut)
2165979
21666
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1915 Érsekújvár, Nové Zámky; Komáromi utca, üzletek. Vasúti Levelezőlapárusítás 22. sz. / street view, shops (Rb) 2592990
21667
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Érsekújvár, Nové Zámky; Sokolovna / Szokol ház / Sokol house (kopott sarok / worn corner) 2592998
21668
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1908 Érsekújvár, Nové Zámky; Vízi gát. Conlegner J. és fia kiadása / dam (EB)
2592996
21669
414
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Érsekújvár, Nové Zámky; Kossuth Lajos tér, templom. Conlegner J. és Fia kiadása / square, church. Art Nouveau, litho (fa) 2594275
21670
414
2200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T1
Érsekújvár, Nové Zámky; pályaudvar, vasútállomás / nadraze / railway station
1776948
21671
414
11000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1900 Érsekújvár, Nové Zámky; Conlegner J. és fia. panorámalap / panoramacard (ragasztónyom / gluemark)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF