Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 2479

1938 Ótátrafüred, Altschmecks, Stary Smokovec (Magas-Tátra, Vysoke Tatry); Grand Hotel nagyszálloda / hotel (lyukasztott / punched hole)
21900.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57
Ótátrafüred, Ó-Tátrafüred, Alt-Schmecks, Stary Smokovec (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); látkép / general view
21901.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 600 HUF
6,84
7,43
Ótátrafüred, Ó-Tátrafüred, Alt-Schmecks, Stary Smokovec (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); Lomnici-csúcs, áruház. Kertész Tódor kiadása / Lomnitzer-Spitze / Lomnicky stít / mountain peak, store
21902.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 600 HUF
6,84
7,43
1941 Párkány, Stúrovo; Szent Imre tér, bazilika / square, street view, basilica (EB)
21903.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 200 HUF
8,42
9,14
1917 Pécsújfalu, Péchújfalu, Frauendorf, Pecovská Nová Ves; látkép / general view
21904.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
1916 Podolin, Podolínec (Szepes, Zips); Szankovszky felvétele és kiadása (r)
21905.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
4 200 HUF
11,05
12,00
1917 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Pályaudvar, vasútállomás, vonat, gőzmozdony. Vasúti levelezőlapárusítás 1. sz. 1915. / railway station, train, locomotive (fa)
21906.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
6,86
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Egy nyaralótelep a Kárpátokban, nyaralók. Mehner & Maas kiadása / Villenviertel am Fusse der Karpathen / villas (kopott sarkak / worn corners)
21907.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
1916 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Vásártér, piac, Duna Biztosító Társaság, Duschinsky G. üzlete / Marktplatz / market, insurance company, shops (fa)
21908.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 200 HUF
11,05
12,00
Pozsony, Pressburg, Bratislava; látkép, rakpart, vár. Hátoldalra ragasztott fénykép egy K.u.K. katonáról / general view, castle, quay. K.u.K. soldier's photo glued on the backside (lyuk / pinhole)
21909.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
1899 (Vorläufer) Pozsony, Pressburg, Bratislava; Mélyút kápolna / chapel (r)
21910.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 400 HUF
11,58
12,57
9
1898 (Vorläufer) Pozsony, Pressburg, Bratislava; Promenade, Maria Theresia Monument / Sétatér, vár, Mária Terézia szobor / promenade, castle, monument. Schneider & Lux No. 1353. Art Nouveau, litho (r)
21911.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF