Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 2479

1911 Budapest VIII. Frenreisz István étterme, az étterem utcai része, belső. József körút 56.
20352.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
5 500 HUF
14,47
15,71
1901 Budapest VIII. Nemzeti Múzeum, Petőfi Sándor, Nemzeti Dal, Serie 826.
20353.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Budapest VIII. Corvin áruház, Úri divat osztály egy része, belső
20354.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
1 800 HUF
4,74
5,14
Budapest VIII. Tisztviselőtelepi m. kir. áll. főgimnázium
20355.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
2 600 HUF
6,84
7,43
1900 Budapest VIII. Egyetemi II. számú szülő és nőbeteg klinika. Üllői út. Szénásy és Reimann kiadása
20356.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Budapest VIII. Esterházy utca (Nemzeti Múzeum mögött), Nemzeti lovarda, Károlyi palota (1857-ben Ybl Miklós tervei alapján épült, a háborúban megsérült, majd 1945-ben a Műemlék Bizottság tiltakozásának ellenére is lebontották). Divald Károly 265. sz.
20357.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Budapest VIII. Erzsébet körút (Blaha Lujza tér), villamosok (EK)
20358.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Budapest VIII. Gr. Teleki Pál KIE (Keresztyén Ifjúsági Egyesületet) székháza. Vas utca 2/c.
20359.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
2 200 HUF
5,79
6,29
Budapest VIII. Schmidt & Császár rozsmalom, árpagyöngy, köles és rizshántoló gyára, reklámlap. Szeszgyár utca 4. Art Nouveau
20360.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Budapest VIII. Tanítók Ferencz József háza egyetemi és főiskolai internátus, intézet társalgó és játékterme. Szentkirályi utca 47. (lyuk / hole)
20361.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
2 600 HUF
6,84
7,43
Budapest VIII. Kossuth-mauzóleum. Athenaeum Jelenetek Kossuth Lajos élete történetéből sorozat 1. kiadás VIII. kép. Emb. litho - Épült Gerster Kálmán építész terve szerint
20362.
Materialzeichen T2

Budapest VIII. Kossuth-mauzóleum. Athenaeum "Jelenetek Kossuth Lajos élete történetéből" sorozat 1. kiadás VIII. kép. Emb. litho - Épült Gerster Kálmán építész terve szerint

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Budapest IX. Népliget, szánkó-vasút. Bayer György tulajdonos
20363.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF