Themen Zahl der Lose: 738
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2593919
23356
414
Topics
Ansichtskarten
3 db RÉGI osztrák-magyar katonai fotó / 3 pre-1945 K.u.k. military photos 2595745
23357
414
Topics
Ansichtskarten
2 db RÉGI első világháborús osztrák-magyar katonai fotó / 2 WWI Austro-Hungarian K.u.K. military photos 2586068
23358
414
Topics
Ansichtskarten
T3
Auguszta főhercegnő Ő csász. és kir. Fensége védnöksége alatt álló 40-ik honvéd-gyaloghadosztály özvegy- és árva-alapja javára. kihajtható képeslap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, support fund of the 40th Infantry Regiment. folding card (hajtásnál szakadt / torn at fold) 2587414
23359
414
Topics
Ansichtskarten
T3
1918 Es ritten drei Reiter zum Tore hinaus / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard. Deutscher Schulverein Karte Nr. 370. + "K.u.K. Geb. Batt. Nr. 9/5." (EB) 2585955
23360
414
Topics
Ansichtskarten
T2/3
1916 Ave Mária. Osztrák-magyar katonai lap / WWI K.u.k. military art. A.F.W. III/2. 753-3. 2584680
23361
414
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Liebesgaben. Kriegspostkarten von B. Wennerberg Nr. 15. / WWI German military art postcard s: B.W. (EK) 2585088
23362
414
Topics
Ansichtskarten
T3
1915 Engedjétek hozzám a kisdedeket... / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Jesus. A.F.W. III/2. Nr. 629. s: A. Setkowicz (EB) 1440429
23363
414
Topics
Ansichtskarten
T2/3
WWI Beer drinking K. u. K. soldiers, military humour (kopott sarkak / worn corners) 1440809
23364
414
Topics
Ansichtskarten
T2/3
WWI German soldier, 50th infantry division (?), photo (EK) 2371375
23365
414
Topics
Ansichtskarten
T3
1916 Osztrák-magyar katonák hölgyekkel / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers with ladies. photo (EB)
2337777
23366
414
Topics
Ansichtskarten
Első világháborús osztrák-magyar katona / WWI K.u.K. military, Austro-Hungarian soldier, photo (non PC)
2318517
23367
414
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Cs. és kir. katonák hölgyekkel / K.u.K. military, soldiers with ladies. photo (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF