17484.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Ady Endre: A halottak élén. Bp., 1922., Athenaeum. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzéssel.