17337.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Conan Doyle, [Arthur]: A nagyfejedelemség botránya. Ford.: Dr. Kemény Aladár. Bp., 1906, Vass József könyvkiadóhivatala, 95+1 p. Átkötött, sérült egészvászon-kötés, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.