17454.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Dr. Jankovics Marcell-Dr. Dobai János: Új-Auróra irodalmi almanach az 1926. évre. Pozsony, Concordia. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.