17364.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Gergely Márta: Második nemzedék. Bp., é.n., Tábor, 265 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval. A szerző által aláírt példány.