16638.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Toncz Tibor: Hat hét Kínában. Budapest, 1956, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült kötéssel.