Mónus Áron: Összeesküvés: A Nietzschei Birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1994, Interseas Editions, 216 p + XIX p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Feuchtwanger, Lion: Jud Süss (A herceg és zsidaja). Bp., 1934, Nova. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé elvált, egyébként jó állapotban.
Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.