2 400 HUF
Benedek Elek: Honszerző Árpád. Elbeszélés a Honfoglalás idejéből. Az ifjuságnak írta: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1915., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, képtáblák nélkül.