17105.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Reitz, Adolf: A kémia birodalma. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé levált, szakadt, kopottas állapotban.