17106.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés