Dr. Lányi Károly: Magyar catholicus clerus érdemeinek történet-igazolta emléke. Első és Második korszak. Első korszak: Árpád és vegyes házi királyok alatt. 1000-1526. Második korszak: Protestans és Mozlim hittévesztés kora, Austria Házi királyok alatt 1526-tól 1848-ig. Pozsony, 1848, Belnay-Wigand, XVI+198; VIII+174 p. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, néhány ceruzás a...
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
P. Didon: Jézus Krisztus I-II. kötet. Bp., 1892, Pallas. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, ragasztott térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.
Hoványi Ferenc (1816-1871) 2 műve: Fensőbb katholicizmus elemei I-II. köt. [Egybekötve.] Bécs, 1853., Schweiger Antal, VIII+258, VIII+262+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, az átkötéskor körbevágták.; Ujabb levelek a fensőbb katholicismusról. I. kötet. Bécs, 1855.,Schweiger Antal, VIII+365+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben,...
Schütz Antal: Krisztus. Tíz előadás, melyeket 1930 őszén a Pázmány-egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott. Bp., 1944, Szent István-Társulat, 299+5 p. Harmadik kiadás. Aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, sérült.
Mihelics Vid: Világproblémák és a katolicizmus. Budapest, 1933, Dom (Révai-ny.), 270+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.