Tabiczky Zoltánné: A Magyar Waggon és Gépgyár Története 1-2. köt. 1. köt.: 1896-1945. 2. köt.: 1946-1972. Győr, 1972-1977., Magyar Vagon és Gépgyár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. I-II. kötet. Fényképezési kézikönyv kezdőknek és haladóknak. 350 képpel. (170 rajz, 180 fénykép) táblázatokkal és receptekkel. I. kötet: A felvétel. II. kötet: A felvétel kidolgozása. Kálmán Kára rajzaival. Bp.,é.n.,Hatschek és Farkas (HAFA),(Antiqua-ny.), 520; 511+1 p. Hetedik, bővített és átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvász...
A Közlekedési Múzeum évkönyve I. köt. 1896-1971. Szerk.: Czére Béla. Bp., 1971., Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 1050 példányban.
A Közlekedési Múzeum évkönyve II-III. köt. II. köt.: 1972-1973. III. köt.: 1974-1975. Szerk.: Czére Béla. Bp., 1974-1977, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelentek évkönyvenként 1050 példányban.
A Közlekedési Múzeum évkönyve IV. köt. 1976-1978. Szerk.: Czére Béla. Bp., 1979., Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1020 példányban.
A Közlekedési Múzeum évkönyve V. köt. 1979-1980 Szerk.: Czére Béla. Bp, 1981, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban
A Közlekedési Múzeum évkönyve VI. köt. 1981-1982. Szerk.: Czére Béla. Bp., 1983, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban
A Közlekedési Múzeum évkönyve VII. köt. 1983-1984. Szerk.: Czére Béla. Bp., 1985, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban
Bánki Donát: Gőzturbinák szerkesztési alapelvei. Bp. Pátria irodalmi vállalat és nyomdai részvénytársaság kiadása, 1905. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült.
Autóvezetők motorosok kézikönyve. Összeáll.: Blázy János. Bp., 1940, Pápai Ernő-ny., 428 p.+ 2 (az egyiken közlekedési jelzésekkel) t. Korabeli reklámokkal. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, jegyzetekkel.