Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 371
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2585697
414
Ábrahám Rafael (1929-2014): Csillagászat (Mesterségek dicsérete II.) Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 34x42 cm 2585700
10001
414
Ábrahám Rafael (1929-2014): Hajózás (Mesterségek dicsérete III.) Litográfia, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35x40 cm 2585897
10002
414
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 17×27,5 cm 2586098
10003
414
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Ádám és Éva. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 19,5×9 cm 2585895
10004
414
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet, 1936. Akvarell, papír, jelzett. 23×16 cm 2318070
10005
414
36000
2594818
10006
414
Almásy Aladár (1946-): Patricius csapda. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próbanyomat V jelzéssel. Foltos. 50x64 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
2591280
10007
414
15000
Almásy Aladár (1946-): Noli me tangere. Litográfia, papír, jelzett, számozott (5/21). 43x32 cm Üvegezett, dekoratív fakeretben
2318126
10008
414
36000
Angyal Júlia (1941-): Szent István. Vegyes technika, fa, jelzett. 152×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on wood. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE, WE DO NOT SHIP IT! 2546968
10009
414
Antal Irén (1903-1999): Erdei munka. Akvarell, papír, jelzett, 48×31 cm
2593779
10010
414
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Tanulmány. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos és sérült. 10x14 cm. Apáti Abkarovics Béla festőművész részére szóló levél hátoldalán (Munkácsi Kereskedelmi Banktól), fejléces papíron, kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyommal, 29x20,5 cm
2474631
10011
414
B. Hajdú László (1926-1998): Női portré, 1975. Vegyes technika, papír, jelzett. 33×23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF