10130. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 800 HUF
0 HUF
Felix Hollenberg (1868-1945): Tájkép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 13×25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf