10143. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Kádár Béla (1877-1956): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, számozott (64/100), 26x16,5 cm. Aláírt hagyatéki bélyegzővel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert