Káldi Katalin (1971-): Súlyok (cím nélkül). Olaj, vászon, Jelezve háto... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kaldi-Katalin-1971-Sulyok-cim-nelkul-Olaj-vaszon-Jelezve-hatoldalon-Kaldi-Katalin-~II2591332
2591332
10147
414
50000
Beschreibung: Káldi Katalin (1971-): Súlyok (cím nélkül). Olaj, vászon, Jelezve hátoldalon: Káldi Katalin, 1996 V. 30×30 cm
: pelikán_kristóf