Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Üvegezett, sérült kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kaveczky-Zoltan-1897-1965-Tiszaparti-fuzfak-Uvegezett-serult-keretben-29x39-cm~II2589287
2589287
10159
414
3400
Beschreibung: Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Üvegezett, sérült keretben. 29x39 cm
: pelikán_kristóf