10167. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Kiss Péter (1957-): Foglyok. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (29/100), üvegezett fa keretben, 34×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras