10217. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Márton Ferenc (1884-1940) Jézus. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 49×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf