10287. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 400 HUF
0 HUF
Renate Schmidt (?- ): Tavaszi tájkép patakkal (1967). Olaj, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozva, keretben, 29,5x19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras