10334. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF
0 HUF
Tuka László (1924-2007): Havas csúcsok. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (92/100), Üvegezett fa keretben, 40,5×26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras