10335. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Tuka László (1924-2007): Virág madárkával (olvashatatlan címmel). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (78/100), Üvegezett fa keretben, 39×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras