10358. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Visszatérés. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 49x39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert