3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Változatok a szigligeti vár (...), II.. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100). Üvegezett fakeretben. 9,5×20 cm