id. Koffán Károly (1909-1985): Ülő női akt. Litográfia, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/id-Koffan-Karoly-1909-1985-Ulo-noi-akt-Litografia-papir-jelzett-lap-aljan-autograf-~II2591355
2591355
10171
414
Beschreibung: id. Koffán Károly (1909-1985): Ülő női akt. Litográfia, papír, jelzett, lap alján autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fakeretben. 21×12 cm
: pelikán_kristóf