Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2460053
10373
414
150000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2591842
10374
414
15000
Székely 1924 jelzéssel (Dobai-Székely Andor?): Női félakt. Olaj, fa, 60×49 cm 2593619
10375
414
Jelzés nélkül, ismeretlen festő: Kalapos férfi portréja. Akvarell, papír. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) hagyatéka. Egy apró folttal. Üvegezett fakeretben. 19,5x12 cm
2590881
10376
414
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar festő: Mediterrán tengerpart. Akvarell, papír, sérült. 31,5×23 cm 2541076
10377
414
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x69 cm
2590546
10378
414
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, sérült, 27,5×32 cm. 2589380
10379
414
28000
Jann jelzéssel. Európa elrablása. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 2523108
10380
414
15000
2526958
10381
414
2592728
10382
414
Olvashatatlan jelzéssel: Tátra. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Dekoratív, sérült fakeretben, 25x32,5 cm
2592712
10383
414
Olvashatatlan jelzéssel: Palánka vár (Munkács). Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13x17 cm
2592720
10384
414
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Kárpátaljai téli táj. Tempera, vászon. Kissé sérült fakeretben, 25x32,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF