10484.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Balogh Lajos jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 8x19 cm