10461.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Gimmermann jelzéssel: Erdélyi templom. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Sérült!! 26x33cm