10469.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Lekéry jelzéssel: Fatörzs. Olaj, farost. Sérült fakeretben. 39x29cm