10466.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Megyeri J. jelzéssel: Ősz. Olaj, farost. Kopott fakeretben. 26x35cm