10412.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan (Somos?) jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon, kissé hullámos. Dekoratív fakeretben. 35x25 cm